3ds chinese


حدودا چند ماهی می شود که  دیگر خبرات و اطلاعات مهمی  از کنسول دستی و پیشرفته ی کمپانی بازیسازی Nintendo یعنی کنسول دستی  3DS  منتشر نشده است  اما امروز یکی از کارکنان  کمپانی بازیسازی Nintendo  دست به کار عجیبی  و خارق العاده ایی زده است.

طبق اطلاعات جدیدی که در این رابطه منتشر شده است شخص عکاس یکی از کارکنان کمپانی بازیسازی Nintendo بوده است که  این کارمند  یک عدد کنسول دستی   3DS  را  می دزد  و سپس به مخفیانه به دور از چشم دیگر کارکنان به وسیله موبایل خود  یک عکس از کنسول دستی 3DS می گیرد.


 

این تصاویر اولین بار در این سایت   قرار گرفته بود  اما به دلایلی که هنوز فاش نشده است این تصاویر از روی این سایت حذف  شد . اما  سایت .neogaf. هم این تصاویر را بر روی تالار گفتگوی خود قرار داد.


 

تصویر واقعی گرفته شده از کنسول دستی 3DS:


 


 

طبق اطلاعاتی که به تازگی  در چند دقیقه اخیر منتشر شده است  کارمندی که به طور مخفیانه یک دستگاه کنسول 3DS را  دزدید و از آن  عکس برداری کرد  هم اکنون ویدئویی واقعی نیز از این  3DS را در اینترنت  منتشر کرد   که شما علاقمندان به کنسول پیشرفته ی3DS می توانید این ویدئو در اینجا یا در منبع خبر  مشاهده کنید.


 

در شب گذشته شخص سارق یا همان کارمند کمپانی بازیسازی  Nintendo دوباره چندین عکس مختلف و با کیفیت  از اجزای مختلف  کنسول دستی پیشرفته ی 3DS گرفت و از این رو این تصاویر را در اینترنت نیز قرار داد.


 
 

همان طور در تصاویر وافعی گرفته شده از کنسول دستی 3DS را مشاهده می کنید  در یکی از تصاویر اندازه  و سایز کنسول دستی 3DS و اندازه و سایز PSP را  در کنار هم نشان داده است و به ما نشان می دهد این بار این کنسول دستی به طرز خارق العاده ایی سایز بزرگتری را نبطت به خود گرفته است. 


 

کنسول دستی و پیشرفته ی 3DS در اواسط سال 2011 میلادی  به طور جهانی در بازار های  جهان  منتشر خواهد شد.


 

نام کنسول:3DS  ناشر:Nintendo سازنده:Nintendo  به نقل از سایت vg247

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 دی 1389    | توسط: sparta marcus    |    | نظرات()