[تصویر: c2208f9bbd11.jpg]

x-men Destiny
عنوانی هست که جذاب به نظر می رسه اما از اونجایی که سازنده این عنوان استودیوی silicon knights هستش,بعضی از گیمرها نگران این هستن که بازی خوب از اب در نیاد.اگه اسم silicon knights برای شما اشنا به نظر می یاد, احتمالا این استودیو رو به خاطر بازی too human به خاطر می یارید.اما یک عنوان بد نمی تونه کل یک استودیو رو بد نام کنه و silicon knights اماده اند که ثابت کنند هنوز می تونن یک عنوان ارزشمند بسازن.در شماره ی جدید مجله offical xbox یک مقاله به چاپ رسید که اطلاعات نسبتا زیادی رو در مورد این بازی اعلام کرد, برخی از نکات کلیدی که بهشون اشاره شد.این ها بودن:
* بازی تم تاریکی داره و برای بزرگسالان مناسبه,اما بعید به نظر می رسه که درجه سنی M رو دریافت کنه.
* از اونجایی که پروفسور x مرده,شهر سان فرانسیسکو به دو بخش انسان ها و غیر انسان ها تقسیم شده.
* بازی از اونجایی شروع می شه که مردم شهر برای احترام به مرگ پروفسور x دور هم جمع شدن و اونجا از شما درخواست میشه که بین یکی از سه کاراکتر ,یکی رو انتخاب کنید.
* بازی به شما اجازه می ده که تصمیم بگیرین چه کسی دوست و چه کسی دشمن شما باشه.
* تعدادی از کاراکتر های دنیای x-men که در این بازی حضور خواهند داشت wolverine,nightcrawler,magneto,gamb​it,cyclops,surge,quick silver و ...هستند که چند تا کاراکتر ها هنوز اعلام نشدند.
* بازی بازیکن رو در لحظه های ثابتی قرار می ده که بازیکن باید در این زمان ها تصمیمات بزرگی بگیره.
* ژن های ایکس در این بازی نقش نسبتا بزرگی رو اجرا می کنن و شما اجازه دارید که یا اون ها رو به یه x-men یا به یکی از یارانتون بدید.
* مقدار نسبتا زیادی از حملاتی که انجام می دین, خط "mutant power" شما رو پر می کنه که پرشدن mutant power به شما اجازه می ده که حرکات خاصی رو انجام بدین.
* یکی از حملات خاص که گفته شده بخشی از mutant power هستش.قدرت "force pillars" هستش, با این قدرت بازیکن می تونه یک دسته پرتوی نور از سطح زمین به بیرون بکشه.

این شماره از این مجله که این اطلاعات رو به چاپ رسونده,در این شماره dead space 2 رو هم نقد کرده که یکی از اولین نقد های این dead space 2 هست که به چاپ می رسه.خب ...شما درمورد این اطلاعات منتشر شده از بازیX-MEN DESTINY چی فکر می کنید؟ ایا منتظر انتشار این بازی اکشن نقش افرینی می مونید؟
منبع

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 دی 1389    | توسط: sparta marcus    | طبقه بندی: اخبار بازیها،     | نظرات()