Square Enix نسخه جدید بازی Tomb Raider را در سال 2011 معرفی کرد . استودیوی بازیسازی Crystal Dynamics ساخت این بازی را به عهده دارد و به احتمال قوی بخش چند نفره این بازی در این قسمت اضافه خواهد شد .
مسئول استودیوی Crystal Dynamics آقای Karl Stewart اعلام کرد که بازی Tomb Raider Reboot شباهت هایی به بازی Uncharted خواهد داشت . منبع گزارش
فقط با یک دید ساده به عکسهای بازی به وضوح میشه فهمید که این بازی از موتور گرافیکی قدرتمند بهره میبره ، در مقابل لارا رو مشاهده میکنیم که چهره ی مبارز همیشگی رو با خود نداره و این قهرمان قدیمی وجودش پر از ترس و وحشته . Crystal Dynamics قول داده که شما رو تحت تاثیر این نسخه جدید قرار خواهد داد . استودیو بر روی این بازی از کلمه A Survivor Is Born به معنی تنها بازمانده استفاده کرده برای فهماندن اینکه لارا مبارزش در این قسمت نجات دنیاست و برای این قسمت چه زخمی و چه پردرد مطمئنا از همیشه قویتر خواهد بود چون هدف بزرگی در پیش داره . چهره لارا کمی تغییر کرده ولی همون چهره دوست داشتنی همیشگی رو داره و من از این بابت خیلی خوشحالم ، منو لارا با هم بزرگ شدیم و حاضرم بخاطر هر قسمتش پولهای گزافی بدم ولی دنبالش تا وقتی زنده ام ادامه داده بشه . به این تاپیک برای دیدن عکسها مراجعه کنید .
پلتفورمها : PS3 | Xbox360 | pc
سازنده:Crystal Dynamics
انتشار دهنده: Square Enix ' EIDOS
تاریخ انتشار: "2011" بستگی داره کدوم مرحله از ساخت بازی باشن ، شما اواخر سال 2011 رو پیشبینی کنید .

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 دی 1389    | توسط: sparta marcus    | طبقه بندی: اخبار بازیها،     | نظرات()