این روز ها شاهد اخبار زیاد و گوناگونی از بازی خارق العاده ی   Uncharted 3: Drake’s Deception هستیم و از طرفی دیگر کمپانی بازیسازی sony که ناشر اصلی سری بازی های رایانه ای  Uncharted است  در اوایل صبح امروز 2 ویدئوی جدید از بخش گیم پلی بازی Uncharted 3: Drake’s Deception   را در سایت معتبر  Eurogamer منتشر کرد.


در اولین ویدئوی گیم پلی  بازی Uncharted 3: Drake’s Deception شاهد خواهیم بود  که ناتان شخصیت اصلی بازی در مکانی که به شدت در حال آتش گرفتن و سوختن میباشد قرار دارد  و سعی در تلاش است به هر امکانی شده است  از این موقعیت خطرناک جان سالم به در ببرد.


در دومین ویدئو گیم پلی بازی Uncharted 3: Drake’s Deception شاهد خواهیم بود  که ناتان شخصیت اصلی بازی در محیط جنگلی  و سبز و خرم قرار دارد و با همراه هم سفرش که مردی میان سال میباشد  در حال گشت و گذار در  این جنگل هستند.


این دو ویدئوی بسیار زیبا و خارق العاده از گیم پلی بازی Uncharted 3: Drake’s Deception در سایت های Eurogamer و vg247 و  IGN  و... منتشر شده است ولی متاسفانه به دلیل فیلترینگ  مشاهده این دو ویدئو مختل شده است. اما شما میتوانید این دو ویدئو را در اینجا و اینجا ببنید و لذت ببرید.


 بر طبق   اطلاعات جدید که از این بازی  منتشر شده است   بازی رایانه ایی Uncharted 3: Drake’s Deception   قرار است  در اولین روز  ماه  نوامبر  سال آینده میلادی  (10 آبان 1390)  به طور جهانی و به صورت  کاملا   انحصاری برای کنسول پلی استیشن 3  منتشر شود.


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 دی 1389    | توسط: sparta marcus    | طبقه بندی: اخبار بازیها،     | نظرات()