Shank نام شخصیت اول بازی است. او یک گاوچران حرفه ای است . عده ای از خلاف کاران مکزیکی به وی نارو زده و مشکلات بسیاری را برای وی به وجود آورده اند. اما همکنون وقت انتقام است. Shank همه چیز را رها کرده است و هدفی جز انتقام ندارد. او سراپا خشم و کینه است. او تصمیم دارد از کوچکترین این افراد شروع کرده تا به رییسشان برسد و تک تک آنها را از دم تیغ بگذراند. همان طور که می بینید داستان بازی بسیاری کلیشه ای است و هیچ گونه فراز و نشیبی ندارد. شاید باورتان نشود ولی باید بدانید که Marianne Krawczyk نویسندگی این عنوان را بر عهده دارد. وی کسی بود که در نوشتن داستان سری خدای جنگ هم دست داشت.
اما هیچ کدام این حرف ها دلیل بر بد بودن داستان بازی نیست و داستان Shank از جمله عواملی است که شما را به ادامه بازی ترقیب می کند.
روایت بازی نیز در نوع خود خوب است و می توان آن را قابل قبول دانست. هسته اصلی روایت داستان بر پایه دموهای بین بازی است. این دموها که با پیشروی در مراحل برایتان نشان داده می شوند در نوع خود بسیار جذاب اند. در مورد شخصیت پردازی کارکترها نیز می توان گفت شخصیت پردازی قابل قبولی را شاهد هستیم. و مخصوصا خوده شنک از شخصیت پردازی خوبی برخوردار است و تا مدتی شما با او رفیق خواهید شد. از جمله نقاط ضعف این بخش این است که اشاره ای به حوادثی که در گذشته برای کارکتر ها افتاده نمی شود و به همین علت برخی نقاط داستان تاریک می مانند.

|به همراه دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی از سرور سایت|

shank cover دانلود بازی بسیار زیبای Shank

گیم پلی بازی:
بازی شنک مانند اکثرا بازی های اکشن امروزی پر از خشونت است. به گونه ای که شما می توانید دشمنان خود را به طرق گوناگون نابود کنید. آنها را تکه تکه کرده و یا تیر باران شان کنید یا مثلا با یک ضربه زیبا کار او را تمام کنید و کارهای از این قبیل در بازی زیاد پیدا می شود که بسیار لذت بخش هم هستند.
سلاح های بازی را می توان به دو نوع سرد و گرم تقسیم کرد. سلاح های سرد که مختص خود شنک هستند بازی شامل یک دشنه کوچک ولی کارآمد , نوعی شمیشر که واقعا در طول مراحل به کمکتان می آید و نوعی سلاح که شبیه اره برقی است و مهم ترین سلاح شنک به شمار می رود.
سلاح های گرم بازی نیز شامل انواع تفنگها از یوزی گرفته تا شاتگان را شامل می شود که کشتن با این سلاح ها نیز بسیار لذت بخش است.
شما همچنین می توانید با ترکیب ضربات این سلاح چند ضرب های بسیار زیبایی خلق کنید و لذت فراوانی از بازی ببرید. چند ضرب های شنک بسیار زیاد هستند که اجرای برخی از آنها ساده و برخی پیچیده است که هر کدام در نوع خود جالب هستند. همچنین تمام کننده های بسیار جذابی در بازی قرار دارد که شما را هر چه بیشتر جذب بازی میکند.
دمو های بازی پر از اکشن های خون آلود زیبا هستند که واقعا شما را میخکوب بازی نگه می دارند. شاید بتوان گفت تنها مشکلی که این دمو ها دارند این است که برخی از آنها بسیار کوتاه هستند و گاهی روی اعصابتان راه می روند ولی در کل خوب هستند و از جمله نقاط قوت بازی به شمار می روند. برخی از این دمو ها واقعا هیجان انگیز هستند به خصوص برای اکشن بازها.
یکی از بزرگترین نقاط قوت بازی بخش CO – OP آن است. این بخش از بازی مملو از هیجان و زد و خورد است که شما می توانید با دوستانتان از آن لذت ببرید. نکته جالب توجه راجب به این بخش این است که این بخش کاملا از بخش تکنفره بازی جداست و حتی داستانش هم با آن فرق می کند. مراحل جدیدی هم در این بخش پیدا می شود که در بخش تک نفره نبودند.
شخصیت دومی که قرار است با آن بازی کنید یک مکزیکی اصیل است که از دوستان قدیمی شنک است و با هم حساب خلافکاران را کف دستشان می گزارند.
داستا این بخش هم به قبل از بخش تکنفره باز می گردد که در نوع خود جذاب است.
ارزش دیگر بازی بدون شک باس فایت های آن هستند که بسیار بسیار جذاب طراحی شده اند و واقعا از نابودی آنها لذت خواهید برد. باس فایت ها طراحی بسیار زیبایی دارند و نشان از دقت سازندگان به این بخش دارد که واقعا خوب کار شده است. مثلا یکی از باس ها به نام قصاب ماسک به صورت واقعا جذاب است و شنک برای نابودی او به پشتش پریده و به صورتش ضربه می زند که واقعا زیبا کار شده و این بخش صد در صد از نقاط قوت بازی به شمار می آید.
در کل نقطه عطف بازی شنک گیم پلی آن است که بسیار زیبا و جذاب و البته اعیاد آور طراحی شده و شما را وادار می کند بازی را چندین و چند بار به پایان برسانید و به سازندگان نوظهور آفرین بگویید.

صدا / موسیقی / دیالوگ:
در مورد موسیقی بازی حرف ها زیاد است. همانطور که می دانید بازی در مکزیک و آمریکای لاتین اتفاق می افتد و این تاثیر مستقیمی روی موسیقی بازی دارد. موسیقی بازی کاملا هماهنگ جریانات بازی است و بسیار عالی کار شده مثلا در هنگام اکشن بالا با موسیقی تند و جذابی طرفیم که جذابیت این اکشن ها را دو چندان می کند و Vincent De Vera نشان می دهد که موسیقی چقدر در روند بازی تاثیر دارد. موسیقی شنک بسیار خوب کار شده و هماهنگی کاملی با روند بازی دارد.
دیالوگ ها هم بسیار عالی هستند و با شخصیت افراد مطابقت دارند. در بازی شاهد تیکه های باحالی از سوی شنک هستیم که در نوع خود بسیار خوب کار شده اند. همچنین در این دیالوگ ها ظنز بالایی وجود دارد که به جذابیت های بازی می افزاید.
صداگذاری بازی هم بسیار خوب است. این صدا گذاری خوب در دمو های بازی به عوج خود می رسد و دقت نظر سازندگان را نشان می دهد. همچنین صدا هایی که در محیط وجود دارند هم به خوبی کار شده. صدای سلاح ها هم که بسیار زیباست.
در کل بازی در این قسمت هیچ کم و کسری ندارد و از صداگذاری بسیار خوبی برخوردار است.

گرافیک بازی:
خب همونطور که پیش از این هم گفتم گرافیک بازی رو می توان در دسته کارتونی جای داد . و وقتی در حال انجام شنک هستیم به یاد کارتون های دوران کودکیمون می افتیم. اما این دلیل بر ضعیف بودن گرافیک بازی نیست و در عین حال از جمله نقاط قوت آن محسوب می شود. طراحی محیط ها در شنک عالیست و رنگبندی فوق العاده آنها از جمله عوامل موفقیت این عنوان به حساب می آید.
گرافیک دمو ها نیز از این قاعده مثتثنی نیست و آنها نیز طراحی بسیار زیبایی دارند. همچنین طراحی کارکتر های بازی نیز بسیار خوب است. در کل می توان کرافیک شنک را جز بهترین ها در سبک خود دانست و از لحاظ گرافیکی نمی توان ایراد زیادی به این بازی گرفت.

 

منبع توضیحات: انجمن بازی رایانه

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Pentium 4 @ 1.7 GHz / AMD Athlon XP 1700+
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 2 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 6800 / ATI Radeon X1800
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

 

تصاویری از محیط بازی:

shank 1 small دانلود بازی بسیار زیبای Shank shank 2 small دانلود بازی بسیار زیبای Shank

shank 3 small دانلود بازی بسیار زیبای Shank shank 4 small دانلود بازی بسیار زیبای Shank

shank 5 small دانلود بازی بسیار زیبای Shank shank 6 small دانلود بازی بسیار زیبای Shank

 

source دانلود بازی بسیار زیبای Shank توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، به نصب بازی بپردازید و دقت داشته باشید که هنگام نصب ، ۴ پیش نیاز بازی از شما پرسیده می شود که نصب شود یا خیر. حتما تیک ۴ گزینه را زده و اجازه دهید که نصب شود. پس از اتمام نصب که حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه امکان دارد طول بکشد ، به اجرای بازی بپردازید. اگر بازی اجرا نشد ، می توانید از کرک نهایی بازی که در آخر همین پست به صورت جداگانه موجود می باشد استفاده کنید و آن را در محل نصب بازی کپی نمایید. فایل های فشرده و روش نصب بازی تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی بسیار زیبا ، نهایت لذت را ببرید.

 

source دانلود بازی بسیار زیبای Shank توضیحات: کابرانی که در Save کردن بازی مشکل برخورد کردن ، لطفا کرک نهایی بازی رو که در آخر همین پست هستش رو دانلود کنین و در محل بازی در فولدر Bin کپی کنین و سپس فایل اجرایی ۳in1_Activator.exe رو اجرا کنن تا بازی کرک شود.

 

caution دانلود بازی بسیار زیبای Shank توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

توجه: لینک های سرور Direct Link در قسمت "دانلود در پارت های ۱گیگابایتی" تا ۲۰ روز دیگر ، یعنی مورخه ۲۶ آبان ماه فعال خواهد بود. ولی لینک های سرور Direct Link قسمت "دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی" تا آخر ماه آبان فعال خواهند بود. لطفا در دانلود خود دقت کافی را داشته و با توجه به مدت زمان دانلود خود ، از سرور مناسب استفاده نمایید.

 

دانلود در پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :    Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster    Direct Link

دانلود پارت ۲ :    Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster    Direct Link

 

دانلود در پارت های ۲۰۰ مگابایتی:

دانلود پارت ۱:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۴:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۵:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۶:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۷:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۸:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۹:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

 

- دانلود کرک نهایی Reloaded بازی

نوشته شده در تاریخ جمعه 21 آبان 1389    | توسط: sparta marcus    | طبقه بندی: دانلود بازی کامپیوتر،     | نظرات()